Spor Zemin Kaplama - Spor Salonu Zemin Kaplama

spor salonu zemin kaplama

Spor Salonu Zemin Kaplama

Kapalı veya Açık Spor Salonu ve Basketbol sahası, Tenis kortu gibi Alanaların Zemin Kaplamaları Genellikle Akrilik veya Poliüretan Kaplama olur. 

Dekorokur olarak Spor Salonu Zemin Kaplama, Saha Boyama, Basketbol Sahası Boyama, Voleybol Sahası Boyama, Tenis Kortu Boyama ve Kaplama Uygulamalarınız da Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz

Basketbol Sahası Zemin Kaplama

Basketbol Sahası Zemin Kaplama spor zemin kaplama basketbol sahası çizgileri uygulamamızla ile Site, okul, fabrika gibi alanlarınızın Basketbol Sahası Zemin Kaplama çizimlerini basket sahası bayası ile uzun yıllar kullanılacak zeminler haline getiriyoruz

Spor Zemin Kaplama Boyası

Spor Zemin Kaplama Boyaları genelde Epoksi, Akrilik ve ya poliüretan esaslı olur Kaplanacak olan zeminin durumuna göre (asfalt,beton vb.) uygun spor zemin kaplama boyası seçilir.

Spor Zemin Kaplama, basketbol sahası çizgileri boyalarının Ortak özellikleri kalıcı oluşları mekanik dayanımları kir leke tutmamalarıdır.

Spor Zemin Kaplama Avantajları

Spor Zemin Kaplamaları, maliyeti düşürmek amacı ile çıkartma kullanılarak yapılsada maruz kaldığı ağır yük ve üzerinde devamlı olan aktiviteler yüzünden çabuk aşınıp silinirler, buda sıklıkla yenilenmelerini gerektidiği için yüklü bir maliyet sorunu ile karşılaşmamıza neden olabilir.

Bu nedenden dolayı spor zemin çigileri çizilirken daha kalıcı uygulamalara yönelmek gerekecektir. 

Uygun Boya kullanmadan veya çıkartma veya şerit bantları kullanılarak yapılan spor zemin kaplamaları kalıcı çözümler sağlamayacaktır.

Basketbol Sahası Çizgileri, Tenis Kortu Boyama, Spor Zemin Kaplama gibi uygulamalarda doğru boya ve kaplama malzemesini seçmek hem daha kalıcı Spor Zeminler ve spor zemin çizgileri elde etmemizi sağlayacak hem kalıcılığı ve kolay temizlenemleri nedeni ile ekonomik olarak daha rahat etmemizi sağlayacaktır.

Basket Sahası Çizgileriniz ve Spor Zemin Kaplamalarınız standart su bazlı boya uygulamaları ile aşınmadan 2-3 yıl dayanırken doğru seçilmiş çift kompenantlı boya uygulamaları ile 5-7 yıl arası ömürlere sahip olacaktır.

Spor Salonu Zemin Kaplama, Basketbol Sahası Boyama, Tenis Kortu Çizgileriniz Gibi uygulamalarda şeçeceğiniz boyanın cinsini yine zeminin durumu kullanım amacı açık veya kapalı bir alan oluşu belirleyecektir.

Doğru şartlar altında uygulanan Spor Zemin Kaplama, Basket Saha Çizgileri ve diğer spor zemin kaplama uygulamaları sizi yarı yolda bırakmayarak en üstün performansı elde etmenizi sağlayacaktır.

Spor Zemin Kaplama Yaparken Hangi Uygulama Tercih Edilmelidir ?

Basket, Saha Çizgileri

Peki Spor Zemin Kaplamalarda ne tür boyalar ve kaplama uygulamaları şeçilmelidir.

Basket sahhası çizgileri, Tenis Kortu Çizgileri, Fitness salonu zemin kaplama, Voleybol Sahası Çizgileri gibi çeşitli Spor Zemin Kaplama Uygulamalarında Boya seçimi yapılırken kaplanacak olan zeminin durumu  (beton, granit, fayans v.b.) Seçilecek Kaplama malzemesinin belirlenmesinde birinci rolü oynayacaktır.

Bunun dışında kaplanacak alanın kapalı veya açık spor salonu olup olmadığı da Zemin kaplama malzemesini secerken göz önünde bulundurulması gereken nedenlerden biri olacaktır.

Eğer Kaplacak alan beton zeminse en iyi ve kalıcı çözüm çift kompenantlı bir boya olan Epoksi Kaplama tercih etmek akıllı bir seçim olacaktır.

Epoksi Kaplamalar Yüksek Yapışma gücü, kimyasal direnimi, su geçirimsiliği gibi üstün özellikleri sayesinde uygulandıkları beton yüzeylerde film tabakası oluşturarak hem uzun bir kullanım ömrü hemde uygulandıkları beton yüzeylerin korumasını sağladıkları için uzun ömürlü sağlam basketbol sahası çizgileri spor zemin kaplamaları elde etmemizi sağlar

Ayrıca epoksi kaplamalar kir leke tutmaz kolay temizlenebilir zeminler sunar epoksi kaplanmış beton zeminler epoksinin gözeneksiz yapısı dolayısı ile sadece bir paspas yardımı ile cok kolay ve çabucak temizlenebilrler.

Spor Salonu Zeminleri üzerinde devamlı bir insan aktivitesi ve hareket olması dolayısı ile toz yapmamaları gerekir, bir betondaki tozu kesmenin en uygun ve en kalıcı çözümü epoksi kaplama olacaktır.

Spor Salonu Zemin Kaplamaları, Basketbol Sahası Boyama ve Çizgileri, Tenis Kortu Boyama ve Çizgileri Gibi Uygulamalarda tercih edilen başka bir kaplama ve boyama malzemeside çift kompenantlı poliüretan boyalardır.

Poliüretan boyalar epoksi boyalara oranla uv dayanımı daha yüksek boyalardır.

Bunun için devamlı güneşe maruz kalan spor salonu, basket sahası, tenis kortu gibi zemin kaplama uygulamalarında sıklıkla tercih edilirler

Bir Diğer Spor Zemin Kaplama ve Boyama uygulamalarında tercih edilen malzeme türü ise akrilik boya ve Kaplamalardır, Akrilik Boya ve Kaplamalar Diğer Zemin Kaplama Malzemelerine oranla daha elastik yapıdadır, genelde daha esnek Spor Salonu, Basket Sahası ve Tenis Kortu Zemin Kaplamalarında tercih edilirler.


Sizde Spor Zemin Kaplama yaptırmak istiyorsanız bu konuda uzman ekibimizle doğru zeminlere en doğru uygulama tekniğini kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

En doğru Spor Zemin Kaplama Uygulamasını Seçmek için bizimle iletişime geçeblirsiniz.

.

Bize Ulaşın

Bize mesaj atın!

Bu site, reCAPTCHA ile korunur; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları geçerlidir.

Daha da iyisi, gelin, yüz yüze görüşelim!

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Dekorokur (İstanbul)

Ziya Gökalp Mahallesi, Dekorokur, Başakşehir/İstanbul, Türkiye

0555 101 28 52

Abone Ol

3D Zemin Kaplama, Epoksi Zemin Kaplama, Spor Zemin Kaplama, Basketbol Sahası Çizgileri Araç Giydirme, Duvar Kağıdı, 3D Duşakabin Kaplama, 3D Banyo, 3D Mutfak ve Reklam hizmetleri, hakkında indirimler ve etkinliklerle ilgili olarak bizden bilgi almak için üye olun.