Otopark Çizgileri, Otopark Boyama , Garaj Zemin Kaplama

otopark zemin kaplama başakşehir

Epoksi Otopark ve Garaj Zemin Kaplama Tercih Nedenleri

  • Otopark ve Garajlarımız, Sadece araçların park edildiği herzaman kir ve toz içinde olan  yerlerde betona işlemiş yağ ve kimyasal lekeleri bulunan alan olmaktan çıkarmanın en iyi yolu Epoksi Zemin Kaplama, uygulamasıdır.
  • Otopark Zemin Kaplama  geniş renk yelpazesi ile Epoksi boya ve kaplama malzemeleri kullanarak otoparklarımız da ki o kasvetli ve sıkıcı ortamdan kurtulmamıza imkan sağlar,
  • Otopark Zemin Kaplamalar, farklı Epoksi Boya ve Kaplama, malzemeleri kullanılarak Garaj Zeminlerimiz ve Otopark Zeminlerimizi lüks bir galariye çevirmemize olanak sağlar.
  • Beton Otopark Zeminler, maruz kaldıkları tarfik yükü nedeni ile zamanla aşınır devamlı toz içinde  kaldıklarından dolayI Otopark müşterilerininde işletmenize tedirgin yanaşmasına sebebiyet verebilir.
  • Bu sebeten dolayı 7 gün 24 saat otopark hizmeti veren yerler Otopark Zemin Kaplama maliyetinden Kaçarken daha büyük mali kayıplar yaşayabilrler.
  • Sizlerde Otopark zeminlerinizin pisliğinden tozumasından zeminde oluşan yağ ve kirlerden kurtulmak istiyorsanız, Otopark Zemin Kaplama,Otopark Çizgisi, Otopark Boyama işleriniz için en uygun seçim Epoksi Zemin Kaplama uygulaması olacaktır.
  • Beton Zeminlere Uygulanan Epoksi Kaplama uygulaması uygulandıkları beton zeminlerin daha şık görünmelerini sağladıkları gibi betonun korunmasına ömrünün uzamasına faydalı olacaktır.
  • Otopark Zeminleriniz için neden en iyi uygulamanın Epoksi Zemin Kaplama olduğunu 3 başlıkta şu şekilde toplaya biliriz


1. Epoksi Zemin Kaplamalar dayanıklıdır

Beton Zeminlere uygulanan Epoksi Zemin Kaplamalar Otoparklarımızı estetik açıdan güzelleştirdiği gibi uygulandıkları Beton zeminlerde bir film tabakası oluştururlar bu nedenle beton zemine zarar verecek motor yağı, araçlardaki soğutma kimyasalları ve benzin, mazot gibi kimyasalların oluşturacağı zararı minimize ederler, Beton gibi emici olmadıkları için ve gözeneksiz yapıları sayesinde zeminden temizlemek çok basittir.

Ayrıca Otoparklarımızın zeminlerinde bulunan en ince kılcal catlaklara işleyerek betonun maruz kalacağı trafikten zarar görmesini engellerler.

Doğru uygulanan Otopark Zemin Kaplama uygulaması epoksinin yüksek yapışma gücü kimyasallara dayanımı aşırı hava şartlarına dayanımı kolay temizlenme gibi niteliklerinden dolayı en zorlu şartlarda bile en iyi dayanımı sağlayacaktır.


2.Otopark Zemin Kaplama Uygulamalar Çok yönlüdür

Epoksi Zemin Kaplamalar her türlü Zemin için farklı uygulama teknikleri ve istediğimiz renk çeşidini uygulayabilme avantajını bizlere sunar.

Otopark zeminlerimiz için kullandığımız epoksi uygulamaları istediğimiz kallınlıkta uygulanabilme imkanı vermektedir ayrıca uygulama esnasında eklenen yardımcı maddelerle isteğimiz doğrultusunda kaymaz zeminler, parlak zeminler, mat zeminler, renklendirilmiş zeminler elde etmemizi sağlarlar.


3.Epoksi Zemin Kaplamalar uygun maliyetlidir

Otopark Zeminlerinde Epoksi Zemin Kaplamalar Betondan daha maliyetli görünselerde uzun vadede baktığımızda beton zaminlerin hasas ve çabuk yıpranma eğilimleri yüzünden bakım maliyetleri sıklıkla tamir yapılması devamlı tozuması çatlamaları suyu çekip yumuşayıp dağılmaları temizlik için güçlü kimyasallar istemesi temizlik için harcanan temizlik kimyasallarının maliyeti gibi ayrıca dahada ileri düşünürsek  pürüzsüz ve parlak yapısı sayesinde aydınlatma sistemleriniden aldıkları ışığı yansıtarak mekanların daha aydınlık yerler olmasını sağlarlar.

Yukarıda yazdıklarımdan da anlaşılacağı gibi Beton Zeminler için en iyi ve en uzun ömürlü uygulama epoksi zemin kaplama olacaktır.


Otopark Zemin Kaplama ve Otopark Çizgileriniz için en doğru epoksi uygulamasını zeminin durumu ne amaçla kullanılacağı maruz kalacağı yük gibi nedenleri göz önünde bulundurarak işinin ehli uzman kişilerden yardım alarak seçebilirsiniz.


Bize Ulaşın

Bize mesaj atın!

Bu site, reCAPTCHA ile korunur; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları geçerlidir.

Otopark Zeminleriniz için Bize Ulaşın. Daha da iyisi, gelin, yüz yüze görüşelim!

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Otopark Zemin Kaplama ve Boya Uygulamalarımız hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz

Dekorokur Epoksi Zemin Kaplama ve Boya uygulama

Ziya Gökalp Mahallesi, Dekorokur, Başakşehir/İstanbul, Türkiye

05551012852

Çalışma Saatleri

otopark cizgileri

Ürün ve hizmetlerimiz, hakkında indirimler ve etkinliklerle ilgili olarak bizden bilgi almak için üye olun. İstanbul konumundaki Otopark zemin boyama İstanbul konumundaki Otopark cizgileri Fabrika yer çizgileri