Metalik, Epoksi, Zemin Kaplama

METALİK EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Metalik Epoksi Zemin Kaplama Öncelikle evinizde, iş yerinizde veya ofisinizde hangi alanın benzersiz, dekorotif ve aydınlık görünmesini istediğinize karar verin.

Metalik epoksi Zemin Kaplamalar ,size tam da bunu sunuyor, nereyi Epoksi Kaplatmak istediğinize karar verdiğiniz andan itibaren Metalik Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması ile zeminleriniz, benzersiz, çarpıcı, dekoratif ve daha aydınlık zeminler haline gelecektir.

Devamlı kullanılan alanlarda daha göze batan ve sağlam zeminler elde etmek istiyorsanız Metalik Epoksi Zemin Kaplamalar size bu imkanı verecektir.

Metalik Epoksi Zemin Kaplamalar taklit edilemez tasarımları ile sadece size özel zeminler sunar.

Metalik Epoksi Zemin Kaplama uygulamaları yapılarındaki ışıgı yansıtan pigmentler sayesinde daha aydınlık bir alan oluştururlar.

Epoksi Zemin Kaplamalar Epoksinin Üstün özelllikleri sayesinde kullanıldığı alanlarda bir çok avantaj sağlar,

Epoksi Zemin Kaplama uygulaması yapılmış zeminler toz yapmaz, kir leke tutmazlar, gözeneksiz yapıları sayesinde, mikroorganizmaların barınacağı küçük yaşam alanları oluşturmazla antibakteriyeldirler.

Metalik Epoksi Zemin Kaplama Hakkında daha fazla bilgi almak için ve tüm istanbul bölgesinde ücretsiz zemin keşfi ve fiyatlandırma hizmetimiden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

image11

Bize Ulaşın

Bize mesaj atın!

Bu site, reCAPTCHA ile korunur; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları geçerlidir.

Daha da iyisi, gelin, yüz yüze görüşelim!

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Dekorokur (İstanbul)

Ziya Gökalp Mahallesi, Dekorokur, Hürriyet Bulvari, Başakşehir/İstanbul, Türkiye

05551012852

Çalışma Saatleri

Bugün

Kapalı