Araç Kaplama (Giydirme)

Araç Kaplama (Giydirme)

Araç Reklam Kaplama (Giydirme)

Araç Reklam Kaplama 


Araç Kaplama, Araç Reklam Kaplama, Araç Folyo Kaplama, Araç Reklamları Reklam ve Pazarlama sektörlerinde kitlelere ulaşmanın en etkili yöntemlerinden biridir.

Araç Kaplama uygulaması yapılan araçlar çeşitli çevrelerde çeşitli kişilere ulaşmanın etkli yollarındandır, Araç Reklam Giydirme yapılan araçlar gün içerisinde bir yerde sabit durmayıp hareket halinde oldukları için değişik çevrelerdeki insanlarında reklamlarımızı görmesini sağlayıp müşteri potyansiyelinizi arttıracaktır.

Araç Giydirme ve Araç Reklam Giydirme yapılan araçlar sadece hareket halinde değil durdukları yerde bile reklamımızı yaparlar yoğun trafik ve insan akışı olan yerlere park edilmiş Araba Reklam Kaplama uygulaması yapılmış araçlar tıpkı firmamızın bir tabelası veya afişi gibi etki gösterir.

İstanbul gibi büyük metropoler de Araç Kaplama uygulaması başka hiç bir türlü ulaşamayacağımız ceşitlilikte potansiyel müşterilere ulaşmamızı sağlar.

Dekorokur olarak Araç Giydirme, Araç Kaplama, Araç Reklam Giydirme, Araç Reklam Giydirme, Araç Folyo Kaplama, Giydirme, Konularında İstanbul Bölgesinde sizlere ücretsiz keşif ve Fiyatlandırma imkanı sunuyoruz.

Peki Araç Giydirme uygulaması nasıl yapılır, Araç Reklam Kaplama Yaparken nelere dikkat edilmelidir, Araç Kaplama Yapılan Folyolar araca zarar verir mi gibi aklınıza takılan bir çok konuda aşşağıdaki yazımızda cevap bulacaksınız.


Araç Kaplama Nedir ?


Araç Kaplama, Araç Reklam Giydirme, Folyo Kaplama, gibi Araç Giydirme uygulamaları hem firmamızın reklamını yapmak hemde araçlarımızı güneşin ve hava şartlarının olumsuz etkilerinden korumak için sıklıkla tercih edilen bir uygulama çesididir.

Araç kaplama ve araç giydirme uygulamaları bu iş için özel üretilmiş folyolar kullanılarak uygulanır. Doğru malzemeler kullanılarak yapılan Araç Giydirme, Reklam Giydirme Uygulamaları uzun ömürlü olurlar.

Araç Reklam Giydirme uygulaması uygun hava şartları altında işi bile uman kişiler tarafından yapılırsa yapışmama, çatlama, soyulma, solma gibi sorunlar yaşanmaz.

Sizlerde Sorunsuz bir Araç Kaplama Yaptırmak istiyorsanız, İstanbul Bölgesinde Yerinde uygulama ücretsiz keşif gibi fırsatlarımızdan faydalanmak için bize ulaşın.


Araç Giydirme Nasıl Yapılır ?


Araç Giydirme doğru ellerden doğru malzeme kullanılarak yapıldıysa istenilen sonuçları verecektir.

Dekorokur Araç Reklam Giydirme Hizmetimiz Kısaca şu adımları izleyerek işler 

Öncelikle Araç Kaplama hizmeti isteyen müşterilerimiz bizimle web sayfamız, Telefon numaralarımız ve Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek taleplerini iletirler.

İletilen talepler doğrultusunda Araç Kaplama Uygulaması yapılacak araçlar ölçülendirme, resim alma, ve fiyatlandırma işlemleri için firmamıza davet edilir, 

Firmamıza gelen Araç Reklam Giydirme yapılacak araç uzman ekibimiz tarafından detaylı ölçümleri ve fotoğraflandırma yapıldıktan sonra (maksimum yarım saat)  yarım kalan işlerine devam edebilirler.

Fotoğrafları çekilen ve ölçüleri alınan araçlarınız eğer varsa kendi tasarımınız yoksa deneyimli grafiker arkadaşlarımızın hazırlayacağı tasarımlar bilgisyar ortamında aracınızın üzerine giydirilerek, kaplanacak alanın metrajına ve kullanılacak malzemnin cinsine göre fiyatlandırılarak sizlerin onayına sunulur.

Onayınız doğrultusunda belirlenen zamanda Araç Reklam Kaplama uygulamasına geçilir.

Araç Giydirme uygulamasında tasarımın durumuna göre ve kaplanacak alanın büyüklüğüne göre işin teslimi 2 saat veya 2 gün sürmektedir.


Araba Giydirme Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?


Araba Kaplama, Araba Folyo Kaplama, Araba Logo Kaplama, gibi uygulamalar yaptıracaksak eğer daha sonradan sorun yaşamamak için dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır, bunları şu şekilde sıralayabailiriz.

Öncelikle işlerimizi yaptırırken çalıştığımız firmalarla dikkat etmemiz gerekir, daima kurumsal ve garanti veren yerlerle çalışmalıyız. Eğer merdiven altı uygulama yapan yerlerle çalışırsak sorun yaşadığımız zaman karşımzda bir muhattap bulamaya biliriz.

Araç Logo Kaplama, Araç Folyo Kaplama, Yaptırırken en önemli kosullardan biride ortam sıcaklığıdır doğru sıcaklık şartlarında uygulanmayan Araç Folyo Kaplamalar, uygulanan folyonun arka yapışkanını tam olarak salmamasında dolayı zemine tam tutunmayacak ve kısa ömürlü olacaktır, 

Ayrıca soğuk havalarda uygulanan folyoların çatlama riski olacağı için defolu bir Araç Kaplama Uygulamasına sahip olacaksınız.

Araç Logo Kaplama uygulaması yaptırırken dikkat edilecek bir diğer konu ise kullanılan folyonun cinsidir. 

Doğru Folyo kullanılımayan Araç Giydirmeleri hem kısa ömürlü olacak hemde araçlarınızda güneş yanıklarına sebep olacaktır.


Araç Kaplama

Araç Giydirme

Araç Giydirme Çeşitleri

Araç Folyo Kaplama

Araç Üstü Reklam Giydirme

Otobüs Giydirme

Seçim Otobüsü Giydirme

Minibüs Dolmuş Giydirme

Filo Araç Giydirme

Araç giydirme hizmetimiz tüm araç giydirme çeşitlerini kapsamaktadır.

Aracınız, reklam giydirme işleminde ilk önce dijital ortamda giydirilir ve beğeninize sunulur. Siz onayı verdikten sonra aracınızı bize teslim etmenizi rica ederiz ve yine aynı gün içerisinde aracınızı giydirip size teslim ederiz.

Araç reklam giydirme, günümüzde çok sık tercih edilen bir reklam türüdür. Olmazsa olmazlarımız arasına giren araç reklam giydirme işlemi, mutlaka profesyonel bir ekip ile yapılmalıdır.

 

Araç Kaplama Folyoları Nelerdir ?

Araç kaplanırken kullanılan folyo çeşitleri. Biz bu çeşitleri müşterilerimizin isteğine göre sunmaktayız. Araç kaplamaları için kullanılan folyolar başlıca 3 çeşittir bunlar; Cast Folyo, Yarı Cast Folyo, ve Normal Folyodur.

Cast folyo türü araç giydirme işlemleri için birebir özel üretilmiş folyolardır ve dünyada belli başlı markalar tarafından üretilmektedir. Uzun ömürlü reklam çalışmaları için bunu tavsiye etmekteyiz.

Yarı Cast Folyo hem ekonomik hemde uzun ömürlü olması bakımında tercih edilmektedir. Profesyonel araç kaplama işlemlerinde tercih edili fakat ömrü tabi ki de tam cast folyo kadar değildir cast folyoların arasındaki fiyat farkını indirgemek amacı ile bir alt kalitede üretilmiş folyo türüdür.

Ekonomik Folyolar ise normal kesim folyolarıdır açık hava reklamcılığın birçok yerinde kullanılmaktadır. Araç için özel üretim folyolar olmadığı için uzun ömür konusunda firmamız garanti vermemektedir. Zaten ekonomik folyo uygulaması isteyen müşterilerimize bu uyarıyı yapmaktayız.

Araç kaplama fiyatları, Araç Kaplama, Araç Giydirme, araç reklam kaplama, araç reklam giydirme, araç folyo kaplama

Araç Kaplama Fiyatları İstanbul, Araç Kaplama Başakşehir, Araç Giydirme Başakşehir, araç reklam kaplama Başakşehir, araç reklam giydirme Başakşehir, araç folyo kaplama başakşehir

Araç Kaplama Fiyatları Başakşehir, Araç Kaplama İstanbul, Araç Giydirme İstanbul, araç reklam kaplama İstanbul, araç reklam giydirme İstanbul, araç folyo kaplama İstanbul


Araç Giydirme Nedir ?

Araç Giydirme Nedir

Araç giydirme, aracın üzerine yapılan bir reklam türüdür. Araç giydirme işlemi halk arasında bilinen araç kaplama terimleri halk arasında reklam giydirme olarak da kullanır. 

Araç giydirme işlemi; Cast folyo ile yapışkanlı pvc ile yapılır. Bu pcv türünün kalınlığı ise 0.11 ile 0.13 mm arasındadır. Cast folyo’ nun ince olması sebebiyle araç giydirme işlemi yapılırken ise aracın cam kanallarını içine ve olanaklara rahatça esnetilerek yapışması gerekir. Bu işlemi profesyonel ustalar tarafından yapılmalıdır.

Araç Giydirme İşleminden Önce Yapılması Gerekenler

Araç Giydirme işlemi yapılmadan önce, giydirilmesi gereken aracın önceden hazırlanması gerekir. Detaylı fotoğrafları çekilip bilgisayar ortamına getirilir 

Uygun bir grafik programında araç giydirme işlemi (bilgisayar ortamında) müşteriye onaylatılır. 

Böylece müşteri Araç Giydirme işleminden önce aracın şeklini sanal ortamda görür. Böylelikle hem firma tarafından hem de alıcı tarafından hiçbir sorun olmayacaktır. 

Böylelikle iki taraf da işi garantilemiş oldu.


Araç Giydirme Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Araç Giydirme Ölçüsü nasıl hesaplanır?

Araç Giydirme için aracın resimleri çekildikten sonra çıktısı alınır ve bu çıktı üzerinde tüm ölçü detayları not edilir. 

Ölçüler hata olmaması açısından mm olarak alınır. Aksi halde Araç Giydirme işlemi uzmanlık gerektiren bir iş olduğu için yanlış bir ölçü, bütün aracın yanlış bir baskıya sebebiyeti olacaktır.


araç kaplama, araç kaplama fiyatları, folyo kaplama, araç giydirme, araba kaplama, araba kaplama fiyatları, araç tavan kaplama, araç folyo kaplama, kaplama folyo, oto kaplama, araba reklamları, araç folyo kaplama fiyatları, kaput kaplama, araç tavan kaplama fiyatları, araç giydirme fiyatları, araç folyo, araba tavan kaplama, dijital baskı reklam, oto folyo kaplama, one way vision fiyat, one way vision baskı, delikli folyo, one way vision baskı fiyat, one vision cam giydirme fiyat, one vision cam, one vision cam giydirme, one vision kaplama, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo fiyat, one way cam filmi, one wan vision, delikli folyo reklam, delikli folyo baskı, cam folyo, cam giydirme, cam baskı, cam giydirme fiyatları, cam tabela, cam giydirme cephe, cam folyo kaplama, cam kaplama folyo, cam üzerine baskı, cam reklam giydirme, dış cephe cam giydirme, one vision cam giydirme fiyat, cam giydirme reklam, cam kaplama fiyatları, cam üzerine dijital baskı, cam reklam kaplama, one vision cam giydirme, cama reklam giydirme fiyatları, delikli cam filmi fiyatları, folyo cam kaplama, cama dijital baskı fiyatları, cam kaplama reklam, reklam cam giydirme fiyatları, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo reklam, cama yapıştırılan reklam, cam giydirme ürünleri, yapıştırma reklam, reklam cam filmi, cam üzeri film kaplama, folyo ile cam kaplama, cama yazı yapıştırma, cam filmi reklam, cam üzerine folyo kaplama, dükkan camı film kaplama, cama yapışan reklam, cam giydirme firmaları, reklam yapıştırma, eczane cam giydirme, işyeri cam kaplama, dış cephe folyo kaplama, delikli folyo cam kaplama, dükkan camına reklam, cama yapıştırma reklam fiyatları, cama yapıştırma reklam, cama reklam yapıştırma, dükkan giydirme, camlara reklam giydirme, dijital cam baskı, giydirme cam, cama buzlu folyo, cam kaplama reklam fiyatı, cam folyosu fiyatları, cama folyo yapıştırma, işyeri dış cephe giydirme, cam için folyo, bina reklam giydirme, araç reklam giydirme, araç giydirme reklam, araç reklam, araç reklam kaplama, yapışkanlı folyo, yapışkanlı kağıt, cam folyo, yapışkanlı folyo ile fayans kaplama, oto kaplama, kaplama folyo, kendinden yapışkanlı folyo, fayans folyosu, istanbul, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ikitelli, halkalı, sefaköy, hadımköy, yenibosna, şirinevler, ataköy, bahçeşehir

Araç Reklam Giydirme

 

Araç Giydirme Dikkat Edilecek Hususlar


Araç Giydirme İşleminde Kullanılmaması Gereken Folyo

Araç Giydirme de kullanılması gereken Pvc folyo kesinlikle Cast folyo olması gerekmekte. 

Cast folyo kullanmazsanız eğer çok kısa bir zaman içerisinde folyo öncelikli olarak aracın kanallarından sonra düz yüzeylerinin de kalkmalar yapacaktır. 

Bu paranızı aynı zamanda firmanızı kötülemiş olacaksınız. 

Cast folyo uygulandıktan sonra ise malzemenin de emisyonunun tamamlanması için de 6 saat beklenmesi gerekir. 

Böylece aracınız da gerçek bir Araç Giydirme işlemine tabi olacak.

Teknik Bilgiler

Araç Giydirme Kullanılması Gereken Laminasyon

Araç Giydirme işleminde kullandığınız cast folyonun da üzerine koruyucu anlamına gelen laminasyon dediğiniz malzemesi şeffaf bir malzemedir. 

Araç Giydirme işleminin de uzun sürmesi ve uzun ömürlü olmasını da sağlar. Sert çizimlerden de korurlar. 

Araç Giydirme işlemini değiştirmek istediğinizde ise (başka bir üründe ya da başka bir resimde unvan değişikliği vs..) baskının da kolay sökülmesine yardımcı olurlar.

Araç Giydirme İşleminde Hangi Makineler Kullanılmalı

Araç Giydirme işleminde önemli konulardan biri ise baskıda kullanılacak makinedir. 

Müşterilerin bu noktada dikkat etmesi gerekenlerden işlemlerden biri ise dijital baskı makinesinin kalitesidir. 

Araç Giydirme işleminde sorulacak sorulardan biri ise Araç Giydirme için kullanacağınız makine kaç dpi’ dir.”

Araç Giydirme İşleminde Kullanılan Mürekkepler

Araç Giydirme işleminde kullanacağınız mürekkebin kaliteli olması ve solvent bazlı mürekkep olması sebebiyle uv ışınlarına karşı koruması olduğundan dolayı solma olmayacak. 

Araç üzerine kullandığınız reklamları da uzun ömürlü olacaktır

Araç Giydirme İşleminin Üretimi

Araç Kaplama işlemi için aracın ölçüleri alındıktan sonra üretime gönderilir. Araç Giydirme işinde uzman olarak görev alan grafikerler talep ettikleri reklam uygulamasını yaparlar. 

Araç Giydirme işleminde bu hataya yer yoktur, yanlış baskı üretimi montaj sırasında aracın üstüne giydirilirken kendisini belli edecektir. 

Burada dikkat edilecek yerler, Araç Giydirme işlemi yapılacak olan aracın kapı koluna, kapı arasına, çıta larına, farlarına, fitil lerine, anahtar deliklerine, cam kenarına aynı zamanda arkada silinecek olan ölçüsü ve logonun çözünürlüğünü bozmadan resmin düzgün bir şekilde çıkmasına dikkat edilmesi gerekir. 

Araç giydirme işlemi için gerekli olan ölçüler alındıktan sonra dijital baskı makinesine iş gönderilir. folyo kaplama

 

Araç giydirme, araç reklam giydirme, Seçim arabası giydirme Cam reklam giydirme, reklam giydirme

Epoksi Zemin Kaplama - 3D Zemin Kaplama - Duvar Kağıdı - 3D Duvar Kağıdı - Duvar Kağıdı Ustası - Araç Kaplama - Araç Giydirme - Araç Reklam Giydirme - Araç Reklam Kaplama - Branda - Teras Su Yalıtımı - Mutfak Tezgah Arası Cam - 3D Mutfak Tezgah Arası Cam

- Otopark Zemin Kaplama - 3D Duşakabin Kaplama - Ana Sayfa - Hizmetlerimiz - Hakkımızda -  İletişim - Dekorokur araç kaplama, araç kaplama fiyatları, folyo kaplama, araç giydirme, araba kaplama, araba kaplama fiyatları, araç tavan kaplama, araç folyo kaplama, kaplama folyo, oto kaplama, araba reklamları, araç folyo kaplama fiyatları, kaput kaplama, araç tavan kaplama fiyatları, araç giydirme fiyatları, araç folyo, araba tavan kaplama, dijital baskı reklam, oto folyo kaplama, one way vision fiyat, one way vision baskı, delikli folyo, one way vision baskı fiyat, one vision cam giydirme fiyat, one vision cam, one vision cam giydirme, one vision kaplama, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo fiyat, one way cam filmi, one wan vision, delikli folyo reklam, delikli folyo baskı, cam folyo, cam giydirme, cam baskı, cam giydirme fiyatları, cam tabela, cam giydirme cephe, cam folyo kaplama, cam kaplama folyo, cam üzerine baskı, cam reklam giydirme, dış cephe cam giydirme, one vision cam giydirme fiyat, cam giydirme reklam, cam kaplama fiyatları, cam üzerine dijital baskı, cam reklam kaplama, one vision cam giydirme, cama reklam giydirme fiyatları, delikli cam filmi fiyatları, folyo cam kaplama, cama dijital baskı fiyatları, cam kaplama reklam, reklam cam giydirme fiyatları, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo reklam, cama yapıştırılan reklam, cam giydirme ürünleri, yapıştırma reklam, reklam cam filmi, cam üzeri film kaplama, folyo ile cam kaplama, cama yazı yapıştırma, cam filmi reklam, cam üzerine folyo kaplama, dükkan camı film kaplama, cama yapışan reklam, cam giydirme firmaları, reklam yapıştırma, eczane cam giydirme, işyeri cam kaplama, dış cephe folyo kaplama, delikli folyo cam kaplama, dükkan camına reklam, cama yapıştırma reklam fiyatları, cama yapıştırma reklam, cama reklam yapıştırma, dükkan giydirme, camlara reklam giydirme, dijital cam baskı, giydirme cam, cama buzlu folyo, cam kaplama reklam fiyatı, cam folyosu fiyatları, cama folyo yapıştırma, işyeri dış cephe giydirme, cam için folyo, bina reklam giydirme, araç reklam giydirme, araç giydirme reklam, araç reklam, araç reklam kaplama, yapışkanlı folyo, yapışkanlı kağıt, cam folyo, yapışkanlı folyo ile fayans kaplama, oto kaplama, kaplama folyo, kendinden yapışkanlı folyo, fayans folyosu, istanbul, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ikitelli, halkalı, sefaköy, hadımköy, yenibosna, şirinevler, ataköy, bahçeşehir

Taksi Giydirme

  

Araç Nasıl Giydirilir ?

Araç Giydirme işlemini profesyonel iş ekibi tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde yanlış yapılacak olan montaj ek yerlerinin de birbirlerini tutmamasına hava kabarcıklarının da oluşmasına ve yapıştırılan cast folyolarının da kısa zamanda kalkmasına sebep olacaktır. Araç Giydirme işlemine öncelik olarak arabanın üstünden başlayarak aşağıya doğru yavaş yavaş yapıştırılarak gelinmeli. Cast folyo yu da esnetmeden bu işlemlerde yapılmalıdır aksi taktirde yapıştıracağınız ikinci parçası ise birbirini tutmayacaktır. Komple yapıştırma işlemi bittikten sonra camlara da one way vision denilen delikli malzemesi yapıştırılması gerekir. Bu malzemelerin de özelliği dışarıdan bakıldığında ise basılan görsel görünür, arabanın da içinden bakıldığında bakanın ise dışarıyı daha net bir şekilde görebilmesi açısından yapıştırılmış bir sticker yolmuş gibi görünür.Araç Giydirme işleminden Önce Araç Nasıl OlmalıdırAraç Giydirme işlemine başlamadan önce araç mutlaka temiz olmalıdır. Kaplama işlemi yapılmadan bir gün önce aracı temiz bir şekilde yıkayıp kapalı bir garaja kuruması için bırakılmalıdır. Bazı firmalar araç giydirme montajı için iki saat önceden yıkamaya alıyorlar ve yazın güneşinin altına kurumaya bırakıyorlar. Bu yapılacak büyük hatalardan biridir. Böyle olunca fitillerin içine de su kalacaktır. Kaplanmış olan cast folyonun içine istenmese bile içine su kaçıyor. Kaçan su güneşi de görünce buharlaşıp ve buharın etkisiyle cast folyoyu kaldırıyor. Araç Giydirme işleminden önce aracın sudan ve tozdan koruması amacıyla yıkanıp kapalı garajda kalması şarttır.Araç Giydirme İşleminde Dikkat edilmesi gereken hususlarAraç Giydirme işleminde aracın yüzeylerinin temiz olması ve araç giydirmede kullanılacak cast folyonun da üzerine mürekkebin iyice kuruması keçe ile sıvama yapılması hava kabarcıklarının da patlatılması Araç Giydirme işleminde montajı da bittikten sonra ise alkolle temizlenmesi ve komple fön ile üzerinden geçilmesi gerekir.Araç Giydirme İşleminde Folyo Nasıl OlmalıdırAraç Giydirme folyosunda daha önceki konularda da anlatıldığı gibi %100 cast folyo olmalıdır. Araç Giydirme folyosunun da özelliği oluklu ya da düzensiz yüzeylerinde çıkıntılı cıvatalar gibi yükseltili ve alanlarında kullanılıyor olmasıdır. Araç Giydirme folyosunun da bu yüzeylere yırtılmalarda yapılan esneyebilirler.Araç Giydirme Laminasyon nasıl olmalıdırAraç Giydirme laminasyonunda ve folyosunda aynı özelliklerde taşınmalıdır. Yani cast laminasyon da olmalıdır. Araç Giydirme folyosunun da üzerine çekilen cast folyonun da aynı kimyasallardan taşımalı ve hangi marka olursa olsun folyosunu da kullanıyor iseniz aynı markanın da cast laminasyonunda kullanmanız sizin tercihinize bağlıdır.Araç Giydirme İçin Laminasyon Kullanılmalı MıdırAraç Giydirme de kullanacağınız laminasyon size maliyeti ek bir masraf getirecektir. Ancak aracının da üzerine baskının da sert cisimlere maruz kaldığında ise çizilmesini sağlayacaktır. Mürekkebin de solmasını da yavaşlatacaktır. Fakat Araç Giydirme de kullandığınız resmi kısa bir süre içerinde değişime ihtiyacı olduğunu hissedebilirsiniz, laminasyon maliyetlerine kullanmayacaksınız ancak bir seneden fazla 3-5 biz bu aracı kullarınız dersiniz fakat cast laminasyon aracının üzerindeki baskıyı sökmek istediğinizde size bir kolaylık sağlarlar.Araç Giydirme de Kullanılacak SilikonAraç Giydirme işleminiz bittikten sonra folyonun birleşme yerleri ya da kenar kısımları bu yerlerinde silikon kullanmalısınız. Bu silikon folyoların kenarlarından kalkmamasına yardımcı olur.Araç Giydirme Püf NoktalarıAraç Giydirme işlemine başladığınızda montajınıza gelen aracın yan yana ya da arka kısımlarına ve önlerine doğru folyo yapıştırma işlemine başlamalısınız. Böylece ikinci olarak yapıştıracağınız folyolar ilk yapıştırıldığında daha iyi olacaktır. Aksi halde ön taraftan başlarsanız rüzgar ek yerlerini zamanla zorlayacaktır. Araç Giydirme işleminin garanti kapsamında olup, olması gereken şartlardan bir tanesidir. Araç Giydirme işleminde montajını yapmadan önce sökülmesi gereken parçaları kolaylıkla sökebilirsiniz, böylelikle baskısı da uzun ömürlü olacaktır. Araç Giydirme malzemelerini yapıştırırken malzemeleri de çok eskimeyen ve önerimiz her zaman baskıda bir pay bırakmanızdır. Montajınız bittikten sonra ise silikonu sürmeyi de unutmayınız.Araç kaplama için Yasal İzinlerAraç kaplama işlemi yapılmadan önce baskısını yaptıracağınız firmadan aracın da taslak çalışmalarını isteyiniz. Renkli çıktısını almaya bakınız, bağlı olduğunuz belediyeden aracın reklam vergisini yapın. Bulunduğunuz bölgede bulunan araç muayenesi istasyonuna giderek aracınızı kontrol ettiriniz ve bu esnada aynı bölgede bulunan aracın vergi borcunun olup olmadığını da kontrol ediniz. Renkli çıktıyı yetkililere gösteriniz ve onayını alınız. Bu işlemlerden sonra ise aracın reklam giydirmesini reklamcınızla halledebilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz bölgede karakola gidip gerekli harçları yatırdıktan sonra ruhsatınıza “araç reklam logoludur” ibaresini ekletmeyi unutmayınız. Artık aracınız yasal yoldan reklam giydirmeye müsait bir araçtır. 


araç kaplama, araç kaplama fiyatları, folyo kaplama, araç giydirme, araba kaplama, araba kaplama fiyatları, araç tavan kaplama, araç folyo kaplama, kaplama folyo, oto kaplama, araba reklamları, araç folyo kaplama fiyatları, kaput kaplama, araç tavan kaplama fiyatları, araç giydirme fiyatları, araç folyo, araba tavan kaplama, dijital baskı reklam, oto folyo kaplama, one way vision fiyat, one way vision baskı, delikli folyo, one way vision baskı fiyat, one vision cam giydirme fiyat, one vision cam, one vision cam giydirme, one vision kaplama, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo fiyat, one way cam filmi, one wan vision, delikli folyo reklam, delikli folyo baskı, cam folyo, cam giydirme, cam baskı, cam giydirme fiyatları, cam tabela, cam giydirme cephe, cam folyo kaplama, cam kaplama folyo, cam üzerine baskı, cam reklam giydirme, dış cephe cam giydirme, one vision cam giydirme fiyat, cam giydirme reklam, cam kaplama fiyatları, cam üzerine dijital baskı, cam reklam kaplama, one vision cam giydirme, cama reklam giydirme fiyatları, delikli cam filmi fiyatları, folyo cam kaplama, cama dijital baskı fiyatları, cam kaplama reklam, reklam cam giydirme fiyatları, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo reklam, cama yapıştırılan reklam, cam giydirme ürünleri, yapıştırma reklam, reklam cam filmi, cam üzeri film kaplama, folyo ile cam kaplama, cama yazı yapıştırma, cam filmi reklam, cam üzerine folyo kaplama, dükkan camı film kaplama, cama yapışan reklam, cam giydirme firmaları, reklam yapıştırma, eczane cam giydirme, işyeri cam kaplama, dış cephe folyo kaplama, delikli folyo cam kaplama, dükkan camına reklam, cama yapıştırma reklam fiyatları, cama yapıştırma reklam, cama reklam yapıştırma, dükkan giydirme, camlara reklam giydirme, dijital cam baskı, giydirme cam, cama buzlu folyo, cam kaplama reklam fiyatı, cam folyosu fiyatları, cama folyo yapıştırma, işyeri dış cephe giydirme, cam için folyo, bina reklam giydirme, araç reklam giydirme, araç giydirme reklam, araç reklam, araç reklam kaplama, yapışkanlı folyo, yapışkanlı kağıt, cam folyo, yapışkanlı folyo ile fayans kaplama, oto kaplama, kaplama folyo, kendinden yapışkanlı folyo, fayans folyosu, istanbul, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ikitelli, halkalı, sefaköy, hadımköy, yenibosna, şirinevler, ataköy, bahçeşehir

Taksi Kaplama

 

Araç Giydirme Hizmet Bölgelerimiz


Araç Kaplama , Araç Giydirme , Araç Reklam Kaplama , Araç Reklam Giydirme istanbul , Araç Reklam Giydirme Başakşehir , Araç Araç kaplama , Araç kaplama nasıl yapılır , Araç kaplama fiyatları , Araç kaplamaları , Araç kaplama m2 fiyatı , Araç kaplama uygulaması , Araç kaplama , Araç kaplama firmaları , Araç kaplama fiyatları , Araç kaplama malzemeleri , Araç kaplama malzemesi , Araç kaplama malzeme fiyatları , Araç kaplama modelleri , Araç kaplama , Araç kaplama uygulama , Araç kaplama uygulaması nasıl yapılır , Araç kaplama yapılışı , Araç Kaplama Başakşehir , Araç Kaplama istanbul , Araç Kaplama Halkalı , Araç Kaplama esenyurt , Araç Kaplama Şişli , Araç Kaplama Bahçelievler , Araç Kaplama ikitelli , Araç Kaplama Sefaköy , Araç Kaplama Avcılar , Araç Kaplama Beylikdüzü , Araç Kaplama Esenler , Araç Kaplama Bağcılar , Araç Kaplama Bayrampaşa , Araç Kaplama Fatih , Araç Kaplama Güngören , Araç Kaplama Beyoğlu , Araç Kaplama Kasımpaşa , Araç kaplama yenibosna , Araç Kaplama arnavutköy , Araç Kaplama sarıyer , Araç Kaplama beşiktaş , Araç Kaplama kadıköy , Araç Kaplama beykoz , Araç Kaplama maltepe , Araç Kaplama mecidiyeköy , Araç Kaplama zeytinburnu , Araç Kaplama topkapı , Araç Kaplama Eyüp , Araç Kaplama alibeyköy , Araç Kaplama gaziosmanpaşa , Araç Kaplama Habibler , Araç Kaplama sultan çiftliği , Araç Kaplama bahçeşehir , Araç Kaplama ataköy , Araç Kaplama yeşilköy , Araç Kaplama küçükçekmece , Araç Kaplama hadımköy , Araç Giydirme Başakşehir , Araç Giydirme istanbul , Araç Giydirme halkalı , Araç Giydirme esenyurt , Araç Giydirme şişli , Araç Giydirme Bahçelievler , Araç Giydirme ikitelli , Araç Giydirme sefaköy , Araç Giydirme avcılar , Araç Giydirme beylikdüzü , Araç Giydirme esenler , Araç Giydirme bağcılar , Araç Giydirme bayrampaşa , Araç Giydirme fatih , Araç Giydirme güngören , Araç Giydirme beyoğlu , Araç Giydirme kasımpaşa , Araç Giydirme yenibosna , Araç Giydirme Arnavutköy , Araç Giydirme sarıyer , Araç Giydirme beşiktaş , Araç Giydirme kadıköy , Araç Giydirme beykoz , Araç Giydirme maltepe , Araç Giydirme mecidiyeköy , Araç Giydirme zeytinburnu , Araç Giydirme topkapı , Araç Giydirme Eyüp , Araç Giydirme alibeyköy , Araç Giydirme gaziosmanpaşa , Araç Giydirme Habibler , Araç Giydirme sultan çiftliği , Araç Giydirme bahçeşehir , Araç Giydirme ataköy , Araç Giydirme yeşilköy , Araç Giydirme küçükçekmece , Araç Giydirme hadımköy , 

Araç Reklam Giydirme

 

Araç Reklam Giydirme Hizmet Bölgelerimiz


Araç reklam Giydirme Başakşehir , Araç reklam Giydirme istanbul , Araç reklam Giydirme halkalı , Araç reklam Giydirme esenyurt , Araç reklam Giydirme şişli , Araç reklam Giydirme Bahçelievler , Araç reklam Giydirme ikitelli , Araç reklam Giydirme sefaköy , Araç reklam Giydirme avcılar , Araç reklam Giydirme beylikdüzü , Araç reklam Giydirme esenler , Araç reklam Giydirme bağcılar , Araç reklam Giydirme bayrampaşa , Araç reklam Giydirme fatih , Araç reklam Giydirme güngören , Araç reklam Giydirme beyoğlu , Araç reklam Giydirme kasımpaşa , Araç reklam Giydirme yenibosna , Araç reklam Giydirme Arnavutköy , Araç reklam Giydirme sarıyer , Araç reklam Giydirme beşiktaş , Araç reklam Giydirme kadıköy , Araç reklam Giydirme beykoz , Araç reklam Giydirme maltepe , Araç reklam Giydirme mecidiyeköy , Araç reklam Giydirme zeytinburnu , Araç reklam Giydirme topkapı , Araç reklam Giydirme Eyüp , Araç reklam Giydirme alibeyköy , Araç reklam Giydirme gaziosmanpaşa , Araç reklam Giydirme Habibler , Araç reklam Giydirme sultan çiftliği , Araç reklam Giydirme bahçeşehir , Araç reklam Giydirme ataköy , Araç reklam Giydirme yeşilköy , Araç reklam Giydirme küçükçekmece , Araç reklam Giydirme hadımköy , Araç reklam Kaplama Başakşehir , Araç reklam Kaplama istanbul , Araç reklam Kaplama Halkalı , Araç reklam Kaplama esenyurt , Araç reklam Kaplama Şişli , Araç reklam Kaplama Bahçelievler , Araç reklam Kaplama ikitelli , Araç reklam Kaplama Sefaköy , Araç reklam Kaplama Avcılar , Araç reklam Kaplama Beylikdüzü , Araç reklam Kaplama Esenler , Araç reklam Kaplama Bağcılar , Araç reklam Kaplama Bayrampaşa , Araç reklam Kaplama Fatih , Araç reklam Kaplama Güngören , Araç reklam Kaplama Beyoğlu , Araç reklam Kaplama Kasımpaşa , Araç reklam kaplama yenibosna , 

 Araç reklam Kaplama arnavutköy , Araç reklam Kaplama sarıyer , Araç reklam Kaplama beşiktaş , Araç reklam Kaplama kadıköy , Araç reklam Kaplama beykoz , Araç reklam Kaplama maltepe , Araç reklam Kaplama mecidiyeköy , Araç reklam Kaplama zeytinburnu , Araç reklam Kaplama topkapı , Araç reklam Kaplama Eyüp , Araç reklam Kaplama alibeyköy , Araç reklam Kaplama gaziosmanpaşa , Araç reklam Kaplama Habibler , Araç reklam Kaplama sultan çiftliği , Araç reklam Kaplama bahçeşehir , Araç reklam Kaplama ataköy , Araç reklam Kaplama yeşilköy , Araç reklam Kaplama küçükçekmece , Araç reklam Kaplama hadımköy ,  

Taksi Giydirme

 

Taksi Giydirme Hizmet BölgelerimizTaksi Kaplama , Taksi Kaplama Başakşehir , Taksi Kaplama istanbul , Taksi Kaplama Halkalı , Taksi Kaplama esenyurt , Taksi Kaplama Şişli , Taksi Kaplama Bahçelievler , Taksi Kaplama ikitelli , Taksi Kaplama Sefaköy , Taksi Kaplama Avcılar , Taksi Kaplama Beylikdüzü , Taksi Kaplama Esenler , Taksi Kaplama Bağcılar , Taksi Kaplama Bayrampaşa , Taksi Kaplama Fatih , Taksi Kaplama Güngören , Taksi Kaplama Beyoğlu , Taksi Kaplama Kasımpaşa , Taksi kaplama yenibosna , Taksi Kaplama arnavutköy , Taksi Kaplama sarıyer , Taksi Kaplama beşiktaş , Taksi Kaplama kadıköy , Taksi Kaplama beykoz , Taksi Kaplama maltepe , Taksi Kaplama mecidiyeköy , Taksi Kaplama zeytinburnu , Taksi Kaplama topkapı , Taksi Kaplama Eyüp ,  Taksi Kaplama alibeyköy , Taksi Kaplama gaziosmanpaşa , Taksi Kaplama Habibler , Taksi Kaplama sultan çiftliği , Taksi Kaplama bahçeşehir ,  Taksi Kaplama ataköy , Taksi Kaplama yeşilköy , Taksi Kaplama küçükçekmece , Taksi Kaplama hadımköy , Taksi Giydirme , Taksi Giydirme Başakşehir , Taksi Giydirme istanbul , Taksi Giydirme Halkalı , Taksi Giydirme esenyurt , Taksi Giydirme Şişli , Taksi Giydirme Bahçelievler , Taksi Giydirme ikitelli , Taksi Giydirme Sefaköy ,  Taksi Giydirme Avcılar , Taksi Giydirme Beylikdüzü , Taksi Giydirme Esenler , Taksi Giydirme Bağcılar , Taksi Giydirme Bayrampaşa , Taksi Giydirme Fatih , Taksi Giydirme Güngören , Taksi Giydirme Beyoğlu , Taksi Giydirme Kasımpaşa , Taksi Giydirme yenibosna , Taksi Giydirme arnavutköy , Taksi Giydirme sarıyer , Taksi Giydirme beşiktaş , Taksi Giydirme kadıköy , Taksi Giydirme beykoz , Taksi Giydirme maltepe , Taksi Giydirme mecidiyeköy , Taksi Giydirme zeytinburnu , Taksi Giydirme topkapı , Taksi Giydirme Eyüp , Taksi Giydirme alibeyköy , Taksi Giydirme gaziosmanpaşa , Taksi Giydirme Habibler , Taksi Giydirme sultan çiftliği , Taksi Giydirme bahçeşehir , Taksi Giydirme ataköy , Taksi Giydirme yeşilköy , Taksi Giydirme küçükçekmece , Taksi Giydirme hadımköy 

Detaylı Bilgi Ve Fiyat İçin Tıklayınız

Araç Kaplama, araç reklam giydirme, Seçim arabası giydirme

Araç Giydirme, Araç kaplama, Araç Giydirme Fiyatları, Kaplama Fiyatları, araç kaplama başakşehir

Araç Giydirmenin Ömrü Nedir ?

Araç Giydirmenin Ömrü

 • Araç Giydirmenin Ömrü Nedir?
 • Araç Giydirmenin ömrü kullanacağınız folyonun cinsiyle ve markasıyla alakalı ve bağlantılıdır. 
 • Bu sürede yaklaşık olarak 1 yıldan 5 yıla kadar uzaya bilmekte. 
 • Araç Giydirme işleminin ömrüne katmak için  dikkat edilmesi gerekmekte. Dikkat etmediğiniz her husus araç giydirmenin ömrünü azaltacaktır.

araç kaplama, araç kaplama fiyatları, folyo kaplama, araç giydirme, araba kaplama, araba kaplama fiyatları, araç tavan kaplama, araç folyo kaplama, kaplama folyo, oto kaplama, araba reklamları, araç folyo kaplama fiyatları, kaput kaplama, araç tavan kaplama fiyatları, araç giydirme fiyatları, araç folyo, araba tavan kaplama, dijital baskı reklam, oto folyo kaplama, one way vision fiyat, one way vision baskı, delikli folyo, one way vision baskı fiyat, one vision cam giydirme fiyat, one vision cam, one vision cam giydirme, one vision kaplama, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo fiyat, one way cam filmi, one wan vision, delikli folyo reklam, delikli folyo baskı, cam folyo, cam giydirme, cam baskı, cam giydirme fiyatları, cam tabela, cam giydirme cephe, cam folyo kaplama, cam kaplama folyo, cam üzerine baskı, cam reklam giydirme, dış cephe cam giydirme, one vision cam giydirme fiyat, cam giydirme reklam, cam kaplama fiyatları, cam üzerine dijital baskı, cam reklam kaplama, one vision cam giydirme, cama reklam giydirme fiyatları, delikli cam filmi fiyatları, folyo cam kaplama, cama dijital baskı fiyatları, cam kaplama reklam, reklam cam giydirme fiyatları, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo reklam, cama yapıştırılan reklam, cam giydirme ürünleri, yapıştırma reklam, reklam cam filmi, cam üzeri film kaplama, folyo ile cam kaplama, cama yazı yapıştırma, cam filmi reklam, cam üzerine folyo kaplama, dükkan camı film kaplama, cama yapışan reklam, cam giydirme firmaları, reklam yapıştırma, eczane cam giydirme, işyeri cam kaplama, dış cephe folyo kaplama, delikli folyo cam kaplama, dükkan camına reklam, cama yapıştırma reklam fiyatları, cama yapıştırma reklam, cama reklam yapıştırma, dükkan giydirme, camlara reklam giydirme, dijital cam baskı, giydirme cam, cama buzlu folyo, cam kaplama reklam fiyatı, cam folyosu fiyatları, cama folyo yapıştırma, işyeri dış cephe giydirme, cam için folyo, bina reklam giydirme, araç reklam giydirme, araç giydirme reklam, araç reklam, araç reklam kaplama, yapışkanlı folyo, yapışkanlı kağıt, cam folyo, yapışkanlı folyo ile fayans kaplama, oto kaplama, kaplama folyo, kendinden yapışkanlı folyo, fayans folyosu, istanbul, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ikitelli, halkalı, sefaköy, hadımköy, yenibosna, şirinevler, ataköy, bahçeşehir

Araç Giydirme, Araç kaplama, Araç Giydirme Fiyatları, Araç Kaplama Fiyatları

Araç Kaplamadan önce Araç nasıl olmalıdır ?

Araç Kaplamadan önce Araç nasıl olmalıdır

 • Araç Giydirme işlemine başlamadan önceki araç mutlaka temiz olmalıdır. 
 • Araç Giydirme işlemine yapılmadan önceki günlerde bir gün önceden aracın yıkanıp kapalı alanlarda bir garaja kuruması da bir bir bırakılması gerekmekte. 
 • Bazı firmalarda montajlarını da yapılmadan önce iki saat önce yıkamaya da alıyorlardır. 
 • Yazın güneşin de altında kurumaya bırakıyorlar. 
 • Bu yapılacak en büyük hatalardan biridir. 
 • Böylece de olunca fitillerinin de içinde su kalıyor ve kaplanmış olan cast folyosunun da içine su kaçıyor. 
 • Kaçan su güneşe görünce de buharlaşmış oluyoruz. Cast folyoyu kaldırıyor. 
 • Araç Giydirme işleminden önce sudan ve tozdan korunması amacıyla da yıkanıp ve kapalı bir alanda garajda kalması şartıdır.

Araç Giydirme, Araç kaplama, Araç Giydirme Fiyatları, Araç Kaplama Fiyatları

Araç Giydirmenin Reklama Etkileri


Araç Giydirmenin Reklama Etkileri

 • Birçok reklam yönteminde vardır. Televizyon ve radyo, gazete, dergilerinde, billboard larında, tabelalarında, yönlendirme levhalarında da totem lerinde de el ilanlarında vs… bu reklamlarının da hepsinin de yerleri de farklıdır. 
 • Ancak bir araç üzerindeki reklamlarda sizin de taktir edecekleriniz sürekli olarak gezer ve farklı farklı yerlerde reklamlarını da tanıtırlar. 
 • Bu reklamların da en etkili ve en ucuz yöntemlerinden bir tanesidir  Araç Giydirme
 • Firma araçlarında olup araç reklamlarında yaptıracaklarının sayısını da gün geçtikçe azalmaktadır.
 • Araç kaplama fiyatlarımız için araç reklam kaplama fiyatları sayfamıza göz atabilirsiniz

araç kaplama, araç kaplama fiyatları, folyo kaplama, araç giydirme, araba kaplama, araba kaplama fiyatları, araç tavan kaplama, araç folyo kaplama, kaplama folyo, oto kaplama, araba reklamları, araç folyo kaplama fiyatları, kaput kaplama, araç tavan kaplama fiyatları, araç giydirme fiyatları, araç folyo, araba tavan kaplama, dijital baskı reklam, oto folyo kaplama, one way vision fiyat, one way vision baskı, delikli folyo, one way vision baskı fiyat, one vision cam giydirme fiyat, one vision cam, one vision cam giydirme, one vision kaplama, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo fiyat, one way cam filmi, one wan vision, delikli folyo reklam, delikli folyo baskı, cam folyo, cam giydirme, cam baskı, cam giydirme fiyatları, cam tabela, cam giydirme cephe, cam folyo kaplama, cam kaplama folyo, cam üzerine baskı, cam reklam giydirme, dış cephe cam giydirme, one vision cam giydirme fiyat, cam giydirme reklam, cam kaplama fiyatları, cam üzerine dijital baskı, cam reklam kaplama, one vision cam giydirme, cama reklam giydirme fiyatları, delikli cam filmi fiyatları, folyo cam kaplama, cama dijital baskı fiyatları, cam kaplama reklam, reklam cam giydirme fiyatları, delikli folyo cam kaplama fiyatları, delikli folyo reklam, cama yapıştırılan reklam, cam giydirme ürünleri, yapıştırma reklam, reklam cam filmi, cam üzeri film kaplama, folyo ile cam kaplama, cama yazı yapıştırma, cam filmi reklam, cam üzerine folyo kaplama, dükkan camı film kaplama, cama yapışan reklam, cam giydirme firmaları, reklam yapıştırma, eczane cam giydirme, işyeri cam kaplama, dış cephe folyo kaplama, delikli folyo cam kaplama, dükkan camına reklam, cama yapıştırma reklam fiyatları, cama yapıştırma reklam, cama reklam yapıştırma, dükkan giydirme, camlara reklam giydirme, dijital cam baskı, giydirme cam, cama buzlu folyo, cam kaplama reklam fiyatı, cam folyosu fiyatları, cama folyo yapıştırma, işyeri dış cephe giydirme, cam için folyo, bina reklam giydirme, araç reklam giydirme, araç giydirme reklam, araç reklam, araç reklam kaplama, yapışkanlı folyo, yapışkanlı kağıt, cam folyo, yapışkanlı folyo ile fayans kaplama, oto kaplama, kaplama folyo, kendinden yapışkanlı folyo, fayans folyosu, istanbul, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ikitelli, halkalı, sefaköy, hadımköy, yenibosna, şirinevler, ataköy, bahçeşehir

Detaylı Bilgi Ve Fiyat İçin Tıklayınız

Dekorokur Araç Kaplama

Araç Kaplama, Başakşehir Araç Giydirme Başakşehir

Araç Kaplama Nedir?

 Araç Kaplama Nedir?

 • Araç Kaplama Sistemleri : Aracınızın rengini değiştirmek istiyorsanız veya aradığınız renkte arabayı bulamıyorsanız gelin en kısa sürede isteğinizi yerine getirelim.
 • Bu teknik sayesinde aracın boyanması riskine girmeyip, isterseniz aracınızın komple rengini, isterseniz parça parça ayna, kaput, tavan, panjur veya torpido da zevkinize göre mat renkler,parlak renkler veya karbon uygulamarı kullanarak değişiklik yapabiliriz.
 • Araç Kaplama folyolarının size sağlayacağı pek çok avantaj var:
 • Aracınızın boyasını korur
 •  Boya ile kıyasladığınız zaman bütçe tasarrufu sağlar
 •  Çiziklerin görünürlüğü azaltır
 •  Dış hava koşullarına karşı dayanıklı
 •  Yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile temizlenebilir
 •  Pasta-cila yapılabilir.
 •  Zift vs. maddeler rahatlıkta temizlenebilir(Kuş pisliği asit içerdiği için uzun süre beklerse folyo yanabilir)

Araç Kaplama Uygulama Alanları

 • Araç Kaplama Uygulama Alanı: 
 • Aracınız ısı, havanın temizliği ve benzeri koşullar için özenle hazırlanmış olan alanında kaplanmaktadır.
 • Araç Kaplama Yapılmadan önce sık sorulan sorular
 • Araçta Sonradan Boyanan bir bölge varsa Folyo malesef boyayı kaldırmaktadır.
 • Boyanması gereken bölgeler macunlanarak üzeri folyo ile kaplanabilir, Boyatmanıza gerek kalmaz
 • Çizik,çarpma durumunda Bölgedeki folyo çıkarılarak tekrar kaplanabilir
 • Deformasyona karşı Üretici firmalar 7+ Yıl Garanti vermekte
 •  Renk Değişiminde Ruhsatın değiştirilmesi gerekmektedir (Mat Renklerde Sorun Çıkmamakta Örn: Beyaz bir araçta mat beyaz uygulama sorun çıkarmaz)
 • Uygulamalara 3 Yıl Garanti Veriyoruz
 •  Kesinlikle ek kullanmıyoruz
 •  Fiyatlarımız 1.250 ~ 2.500 TL Arası değişmektedir.
 •  Boyaya zarar vermez, söküm işlemi bizzat tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

FOLYO KAPLAMANIN YASAL YÖNÜ

 • FOLYO KAPLAMANIN YASAL YÖNÜ:
 • Orijinal halinden farklı bir renge bürünen otomobillerin dışarıdan algılanması da farklılaşacağından
 • yasa dışı bir durumda kalınması söz konusu olabilir. Bu yüzden, renk değişikliği yapılan tüm araçlarda yeni rengin ruhsata işletilmesi gerekmektedir. 
 • Bu işlemi, ilgili harç bedelini yatırmak suretiyle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Folyo kaplama, aracın dış etkilerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya tamamen zevke bağlı olarak otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir. 
 • Kapı, motor kaputu ve bagaj kapağı içleri haricinde, üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilen bu işlemin avantajları olduğu kadar dezavantajları da var. 
 • Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi sağlıyor. 
 • Başka bir avantajıysa folyo ile kaplanan yüzeyler UV ışınlarının etkilerine maruz kalmadığı için boya solmuyor, matlaşmıyor ve aynı zamanda asit yağmuru veya kar gibi doğal etkenlerden de aracınız korunmuş oluyor. 
 • Folyo kaplamanın dezavantajı, tek yönlü renk değişimlerinde kapı içleri, kaput ve bagaj kapağı içleri kaplanamadığı için eski rengin izleri görünebiliyor. Ancak bu gibi durumlarda folyo rengine uygun lokal boya uygulaması yapılıyor. 
 • Orijinal boyalar üzerinde kullanılan, üretim nedeni araç boyasını korumak olan ve sonra onlarca renge kavuşan bu ürünü aracınıza kaplattıktan sonra söktürmek istediğinizde de aracın boyasında akma veya kayma gibi hiçbir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. 
 • Aracınızı boyattığınızda aracınız değer kaybederken, bu yöntem ile aracınızın değerini de koruyabiliyorsunuz. Ancak aracınıza folyo kaplama yaptırmak için ne kadar ufak da olsa vurukları ve göçükleri düzelttirmeniz gerekiyor. 

Araç Kaplama Hizmetimizden Faydalanın

 • Folyo kaplama işlemi için gerekli olan zaman, kaplanacak alana göre değişiyor. İşlem bir veya bir buçuk gün sürerken panoramik cam tavan görünümü vermek için yapılan kaplama işlemi bir saat ile yarım gün arasında sürüyor. 
 • Folyolar, iyi bakıldığında, doğru yıkandığında, korumaları yapıldığında ve dışarıdan fi ziki bir müdahaleye maruz kalmadığında 10 yıla kadar dayanabiliyor..
 • Herkesin sürekli olarak hayalini kurduğu bir araba bulunmakta ve bu arabaya sahip olabilmek için birçok çaba gösterilmektedir. 
 • Hayal ettiği arabaya kavuşup yıllarca kullandıktan sonra ise kişiler, arabalarının görüntülerinden sıkılabilmekte ya da yenilemek isteyebilmektedir. 
 • Bu sebeple de özellikle de son yıllarda büyük bir ilgi gören oto kaplama, kişilerin bu isteklerini son derece başarılı ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmektedir. 
 • Her geçen gün daha da fazla sayıda kişi tarafından tercih edilen bu yöntem ile arabalar ilk günki kadar güzel görünebilmektedir.
 • Oto folyo kaplama, kişiler için son derece önemli olmakla birlikte aynı zamanda güvenilir de olmalıdır. 
 • Bu işi uygularken kişilerin deneyimli ve kaliteli firmaları tercih etmeleri, bu konuda son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. 
 • Oto folyo kaplama ile birlikte araçların renkleri değiştirilebilmekte, farklı bir tarz yaratılabilmekte, var olan çizikler ya da darbeler kapatılabilmekte ve yine kişilerin isteklerine göre süslenebilmektedir. 
 • Oto folyo kaplama işlemlerinin yapımı sırasında özel makineler kullanıldığı gibi aynı zamanda deneyimli personellerin de bulunması gerekmektedir. 

Dekorokur Araç Kaplama (Giydirme) Hizmetleri

 • Müşterinin istediği renk veya desendeki folyolar, aracın şekline göre biçimlendirilmektedir. Ardından özel yapıştırıcılar ve diğer aksamlar ile birlikte araca oto folyo kaplama işlemleri gerçekleştirilmektedir. 
 • Bu işlemlerdeki tek dezavantaj ise aracın iç kısmında yapılamayan bu işlemde aracın rengi değiştirilmiş ise eğer, eski renginin içeriden fark edilebilmesidir. 
 • Kaliteli ve başarılı bir şekilde yapılmış olan bu kaplamalar, kişilerin de dikkatli kullanımları ile birlikte ortalama olarak 10 yıl kadar dayanabilmektedir. 
 • Bu kaplamalar genellikle güneş ışınları, asit yağmurları ve kar gibi hava koşullarına da dayanıklı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle kişiler büyük bir gönül rahatlığı ile kaplamalı araçlarını kullanabilmektedirler.

Araç Kaplama Başakşehir Bölgesi Servisi

Otopark Zemin Kaplama , Garaj Zemin Kaplama  Otoparklar gibi yoğun araç trafiğine maruz kalan zeminler genelde epoksi zemin kaplama tercih ederler  Epoksi Zemin Kaplamalar üstün yapışma gücü sayesinde uygulandıkları beton yüzeylerde sağlam kalıcı temizlenmesi kolay zeminler oluştururlar  Epoksi Zemin Kaplamalar bu nedenle Otopark Çizgileri ve Otopark Zemin Kaplama uygulamalarında sıklıkla tercih edilirler  Otopark Boyama uygulamalarında epoksi kaplamalar oldukça avantajlıdır   Otopark Zeminleri genelde araçlardan sızan yağ lekeleri ve diğer kimyasal maddelere maruz kalırılar, epoksi zemin kaplama yapılmış otoparklar kimyasallardan etkilenmez yağ lekesi tutumazlar  Otopark Boyama ve Otopark işaretlemede  epoksi kaplamalar size un uygun ve pratik çözümü sunacaktır  Ayrıca binalarınz ve evlerinizin Garaj Zemin Kaplama işlemleri için en uygun zemin kaplama uygulaması epoksi zemin kaplama olacaktır  Sizlerde Garaj Zeminlerinizin tozuması dısarden gelen suyu cekmesi aracınızdan sızan yağ gibi kimyasalların çirkin bir görüntü oluşturmasından sıkıldıysanız Garaj Zeminleriniz için en uygun seçenek epoksi zemin olacaktır  Garaj Zeminlerinde Olusan yağ kir gibi lekeleri epoksi zemin kaplama sayesinde dert etmeyin   Garaj epoksi zemin kaplamalar gözeneksiz yapıları sayesinde kolayca silinip temizlenebilir  Otopark Çizgileri uygulama konusunda uzman ekibimizle Garaj Zemin Kaplama uygulamamızla kalıcı çözümler sunuyoruz  Otopark Boyama ve Otopark Boyasıuygulama hizmetimizle tertemiz ve sağlam Epoksi Garaj Zeminleriniz olacak  Otopark Boyası , Otopark Çizgi BoyasıEpoksi Zemin Kaplama Uygulaması ile uzun yıllar kullanabileceğiniz Otopark Zeminleri Sunar  Otopark işareti yapılacak zeminler bu iş için özel olarak hazırlanmış Otopark Boyaları tercih edilerek yapılmalıdır

Ayrıntıları öğrenin

Abone Ol

3D Zemin Kaplama , Epoksi Zemin Kaplama , Araç Giydirme , Duvar Kağıdı , Tezgah Arası Cam , 3D Duşakabin Kaplama , 3D Banyo , 3D Mutfak , Branda , Tente ve Reklam hizmetleri hakkında indirimler ve etkinliklerle ilgili olarak bizden bilgi almak için üye olun.

Blog Sayfam

Araç GiydirmeAraç Kaplama - Reklam Kaplama